ONO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Organizácia Najlepších Ostrovanov
 
DomovPortálLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Špecialne pre Bendyho

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Lengyo

Lengyo


Male
Počet príspevkov : 45
Age : 35
Location : Košice
Job/hobbies : historický šerm, divadlo, art-metal, pracujem na cintoríne
Registration date : 13.08.2008

Špecialne pre Bendyho Empty
OdoslaťPredmet: Špecialne pre Bendyho   Špecialne pre Bendyho EmptyPo december 15, 2008 11:59 pm

nazdar

neviem ako ty, ale ja sa nenudim.

momentalne mame skuskove obdobie, dnes rano som mal z pohybovej vychovy, teraz som z toho este dolamany. a krute je to, ze dalsie skusky budu rovno z hereckej vychovy a pred nimi uz nebudeme mat ziadnu hodinu. takze so spoluziackou, s ktorou robim novu etudu nebudeme mat moznost si ju vyskusat, pojdeme na skusky naostro, bez pripravy. hmmm... teda ona by mohla ist aj fakt naostro.... muhehehe...

dufam, ze som ti pomohol zaplnit tvoj cas a vies o mne viac.

odpovedz, nech vytvarame kvalitny spam.
Návrat hore Goto down
bendy
aktivny prispievatel fora
aktivny prispievatel fora
bendy


Male
Počet príspevkov : 288
Age : 30
Location : Prešov
Job/hobbies : futbal,hokej,volejball alebo tenis:Dale futbal to je moje:))))
Registration date : 17.08.2008

Špecialne pre Bendyho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Špecialne pre Bendyho   Špecialne pre Bendyho EmptyUt december 16, 2008 12:15 am

Tomu ver ze odpoviem xixixix ja to nemam teraz take nabite este dnes sa poucim zajtar idme do kosic do muzea a zvysok tyzdna vypustim:D:D:Dlol terazt som pozeral Aha dvaja v tom tzakze davam otazku pre vsetkych kto pozera AHA dvaja v tom??:Dno a vratim sa k teme teraz si uzvima tak atmosferu ze idu vianoce neviem ty si asi utocny typ hraca taky pitbull terier:Dja neutocim iba ked tak na inaktiva ja udrziavam dobre vztahy ja robim dobre meno aliancii diplomaticky ty vojnovo:Dved neni nad dobrych susedov tak naco si robit nepriatelov berem si priklad hlavne od asinela inač vola sa jaro a kamarati ho volaju jerry on je mi ako druhy tatko:Dtaky ikariamsky a mimochodom kolko mas rokov??ja este len 15 a som na zakladke takze pohodka:D
Návrat hore Goto down
Lengyo

Lengyo


Male
Počet príspevkov : 45
Age : 35
Location : Košice
Job/hobbies : historický šerm, divadlo, art-metal, pracujem na cintoríne
Registration date : 13.08.2008

Špecialne pre Bendyho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Špecialne pre Bendyho   Špecialne pre Bendyho EmptySt december 17, 2008 12:06 am

zakladka je na hovno. ucis sa to co ta nebavi.

mam 19 a som na vyske v banskej bystrici, originalne som ale z kosic.
zajtra budem mat viacmenej volno, ale v stvrtok ma caka skuska z teoria dramy, kua musim si nastudovat aristotelove zvasty o tragedii a divadle celkovo. vies co to je citat filozofiu? to je ako ked ti ten najzadubenejsi zo zadubencov pod obraz bozi staty keca nieco o politike (napr. slota)

no ja na ikariame napadam len neaktivnych, pripadne velmi malo neaktivnych, denne to ale cini 50 utokov. akurat sme sa s Devilsom dohodli ze sa pridame do vojny tak trochu otukavame jedneho hraca, ale mame povacsinou len obrov a s tym sa tazko nicia falangy za hradbami...

neviem na aku strednu ides, ale vyber si nieco co ta bavi. ja som v tomto urobil chybu a musel som cakat az na vysku aby ma to zacalo bavit. a teraz ma to fakt bavi, v tej scenke so spoluziackou totiz hram psychopata, ktory ju postupne psychicky tyra a nakoniec ju zabije. je dost sranda hladat namety na vytvorenie charakteru psychopata muhehehe...

prave pocuvam Jokerov motiv...

Why so serious?
Návrat hore Goto down
Devils
aktivny prispievatel fora
aktivny prispievatel fora
Devils


Počet príspevkov : 142
Location : Kľačany
Registration date : 08.07.2008

Špecialne pre Bendyho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Špecialne pre Bendyho   Špecialne pre Bendyho EmptyNe december 28, 2008 8:03 pm

a na jaku vysoku chodis
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Špecialne pre Bendyho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Špecialne pre Bendyho   Špecialne pre Bendyho Empty

Návrat hore Goto down
 
Špecialne pre Bendyho
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
ONO :: OffTopic :: SPAM ..pre spamerov ..vsetko aj od veci ...-
Prejdi na: