Organizácia Najlepších Ostrovanov

DomovPortálRegistráciaPrihlásenie

PREDSTAVENIE SA

Goto down 
AutorSpráva
silvanus
(: VODCA :)
silvanus

Male
Počet príspevkov : 451
Registration date : 02.07.2008

PREDSTAVENIE SA Empty
OdoslaťPredmet: PREDSTAVENIE SA   PREDSTAVENIE SA EmptyŠt august 14, 2008 8:57 pm

tu sa mozte predstavovat

R1550
Admin
Admin
R1550

Male
Počet príspevkov : 270
Job/hobbies : basketbal, streetball, hudba, poker
Registration date : 08.06.2008

PREDSTAVENIE SA Empty
OdoslaťPredmet: Re: PREDSTAVENIE SA   PREDSTAVENIE SA EmptyNe august 17, 2008 10:45 pm

volam sa R1550 a prave som sa dostal do top 8 hracov a do top 30 v hodnoteni armady v hre ikariam, asi ju poznate.. na slovenskom serveri alpha.. queen king Smile queen

Naposledy upravil R1550 dňa Po september 01, 2008 1:37 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
http://akozarabatnanete.kvalitne.cz
ZlyChlapec
aktivny prispievatel fora

Male
Počet príspevkov : 19
Registration date : 28.06.2008

PREDSTAVENIE SA Empty
OdoslaťPredmet: Re: PREDSTAVENIE SA   PREDSTAVENIE SA EmptySt august 27, 2008 12:25 pm

Mna mozte nazyvat ZlyChlapec a dnes som sa dostal do top 15 v generaloch...Ale pojdem este vyssie lol!
Návrat hore Goto down
bendy
bendy

Male
Počet príspevkov : 288
Job/hobbies : futbal,hokej,volejball alebo tenis:Dale futbal to je moje:))))
Registration date : 17.08.2008

PREDSTAVENIE SA Empty
OdoslaťPredmet: Re: PREDSTAVENIE SA   PREDSTAVENIE SA EmptySt august 27, 2008 12:34 pm

aku mas armadu??
Návrat hore Goto down
Anonymní
Anonymný

PREDSTAVENIE SA Empty
OdoslaťPredmet: Re: PREDSTAVENIE SA   PREDSTAVENIE SA EmptySt august 27, 2008 1:49 pm

Som sebastian, som velky a pekny Very Happy
Návrat hore Goto down
silvanus
silvanus

Male
Počet príspevkov : 451
Registration date : 02.07.2008

PREDSTAVENIE SA Empty
OdoslaťPredmet: Re: PREDSTAVENIE SA   PREDSTAVENIE SA EmptyŠt august 28, 2008 12:16 pm

ja som Petko a dostal som nasu ally do TOP 10 lol! ....teda aj do TOP 1 afro ...a inak som momentalne klesol do top 200 a som v top 60 v generaloch :-D .......

R1550
Admin
Admin
R1550

Male

PREDSTAVENIE SA Empty
OdoslaťPredmet: Re: PREDSTAVENIE SA   PREDSTAVENIE SA EmptyPo september 08, 2008 10:12 am

R1550 napísal:
volam sa R1550 a prave som sa dostal do top 8 hracov a do top 20 v hodnoteni armady v hre ikariam, asi ju poznate.. na slovenskom serveri alpha.. queen king Smile queen
Návrat hore Goto down
Anonymní
Anonymný

PREDSTAVENIE SA Empty
OdoslaťPredmet: Re: PREDSTAVENIE SA   PREDSTAVENIE SA EmptySt október 01, 2008 1:39 pm

volam sa Dago a som slovenska 12ka v hre AmericasArmy, asi ju NEpoznate.. jocolor
Návrat hore Goto down
R1550
Admin
Admin
R1550

Male

PREDSTAVENIE SA Empty
OdoslaťPredmet: Re: PREDSTAVENIE SA   PREDSTAVENIE SA EmptySt október 01, 2008 2:48 pm

bol som 7mi v hre IKARIAM na SK servery ALPHA a v TOP 20 generaloch ale potom mi 5 dni nesiel net tak som prepadol asi na 20te miesto a dost ma to sere !!!
Návrat hore Goto down
Elf LegolaS

Počet príspevkov : 123
Registration date : 25.09.2008

PREDSTAVENIE SA Empty
OdoslaťPredmet: Re: PREDSTAVENIE SA   PREDSTAVENIE SA EmptySt október 01, 2008 11:23 pm

Ahojte teda moje meno nieje dôležité , vek takisto nie , bydlisko takisto nie iba chcem povedať že som lama . Very Happy:D
Návrat hore Goto down
Devils
Devils

Počet príspevkov : 142
Registration date : 08.07.2008

PREDSTAVENIE SA Empty
OdoslaťPredmet: Re: PREDSTAVENIE SA   PREDSTAVENIE SA EmptySt január 21, 2009 12:31 am

Elf LegolaS napísal:
Ahojte teda moje meno nieje dôležité , vek takisto nie , bydlisko takisto nie iba chcem povedať že som lama . Very Happy:D

to je skoda lebno som si myslel ze si dobry hrac a teraz toto ze si lama lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Sponsored content

PREDSTAVENIE SA Empty
OdoslaťPredmet: Re: PREDSTAVENIE SA   PREDSTAVENIE SA Empty

Návrat hore Goto down

PREDSTAVENIE SA
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
ONO :: OffTopic :: SPAM ..pre spamerov ..vsetko aj od veci ...-
Prejdi na: